Eskişehir ortodonti

Eskişehir ortodonti bilgileri sayfamız dasınız. Eskişehir ortodontistleri ve ortodonti hastaları için tedavilerini gerçekleştirebilecekleri Eskişehir ortodonti uzmanları ve iletişim bilgileri aşağıda eklemiş bulunmaktayız. Bu bilgiler TOD‘un rehberinden alınmış olup içerisindeki bilgilerin güncelliği konusunda herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır.Ufak tefek değişiklikler olabilmektedir.Eskişehir ortodontistleri listesinde bir yanlışlık var ise bize bildirebilirsiniz.Eskişehir Ortodontik tedavi fiyatlarını ise diş teli fiyatları adlı yazımızdan okuyabilirsiniz.

 

eskişehir ortodonti

eskişehir ortodonti

Ayrıca bu listede yer alan telefon numaralarını arayarak Eskişehir ortodonti klinikleri ve fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Eskişehir Ortodonti Uzmanları

 • Dr. A. Bedri BAMAÇ Tel: (222) 233-0849 Adres: İstasyon Cad. Göksu İş Hanı No: 11 Daire : 29 Kat: 3 – Eskişehir
 • Dr. Aslı KAYA Tel: (222) 222-1800 Adres:  Hoşnidiye Mah. Nayman Sk. No: 1/5 – Eskişehir
 • Dr. Neslihan ERENOĞLU Tel: (222) 231-2163 Adres: Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. Kadifeçiçeği Sk. No: 1/6 K:3 Tepebaşı – Eskişehir
 • Dr. Burçin İPEK  tel:0222 221 21 28 Adres: İsmet İnönü 1 (doktorlar) cad. Sakinler apt 31/1 (Garanti bankası karşısı) Tepebaşı /ESKİŞEHİR
 • Dr. Banu Erbaş
  İsmet İnönü Caddesi Balıkçıoğlu Apt. (Şekerbank üstü) No:38/3 Eskişehir
  0222 220 10 06
 • Yrd.Doç.Dr. Devrim İŞÇi I.İnönü 1.Cadde (Doktorlar Caddesi) Yuva Apartmanı No:45 D:3 Tel: 0 222 233 95 95 Cep: 0 532 130 26 26

Eskişehir Ortodontist ve Hastaneleri

Eskişehir ortodonti hastaneleri ve klinikleri şu şekildedir. Bu kısımda ki iletişim bilgilerini kullanarak ortodonti tedavinizle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ortodontik tedavi yaptırabilirsiniz.
Bu alana Eskişehir ortodonti Üniversite hastaneleri listesinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi bulunmaktadır.

Yrd. Doç. Dr. İlhan Metin DAĞSUYU Tel: (222) 239-3750 Eskişehir Osmangazi Üniv. Diş Hek. Fak. Ortodonti A.B.D. – Eskişehir

Not: Bu listede yer alan Eskişehir ortodonti diş hekimi veya hastaneler buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilir, bilgilerin güncellenmesini veya kaldırılmasını talep edebilir.
Sitemizde kliniklerinizi tanıtmak istiyorsanız Gold üyelik lütfen Telefon numaralarından bize ulaşarak talepte bulununuz.Ayrıca mail adresinden de bize ulaşabilirsiniz. Ortodonti.web.tr  Eskişehir Ortodonti Rehberiniz…

Yorumlar

 1. hilal der ki

  ben 21 yaşındayım dişlerimde çok fazla yamukluk yok ama ben yinede rahatsız oluyorum:( genel olarak tel fiyatları ne kadar acaba?

 2. nalan der ki

  Benim ön dislerim ayrik ve sari. Fircalassmda gecmiyo. Zirkonyum kaplama yaptirmak istiyorum. İyi bi tedavi olsun omur boyu kullanayim istiyorum. Nereyi onerirsiniz tedavi icin

 3. Fatma der ki

  Yğenin kız 12 yaşında ön çene de dışarıya doğru kayma var.Ne yapmamız gerekiyor.Teşekkürler

 4. Devrim İŞÇİ der ki

  Ben Ortodonti uzmanı K.Devrim İŞÇİ,
  11 Temmuz 2014 itibariyle Hoşnudiye Mahallesi Doktorlar Caddesi(I.İnönü CAD.) Yuva Apt.No:45 D:3 adresinde kendi kliniğimde hizmet vermekteyim.
  Sizde şu an Kayıtlı olarak görünen hastaneden ayrılmış bulunmaktayım.Bu durumun düzeltilmesi ve yeni adresimin girilmesini rica ederim.
  Saygılarımla.

   • Devrim İŞÇİ der ki

    Sayın yetkili,
    Ortodonti uzmanı Yrd.Doç.Dr.K.Devrim İŞÇİ Özel Oldcitydent Diş Hastanesinden ayrılmıştır.İsmimin önünde bulunan görev yaptığı yer olarak görünen Oldcitydent diş Hastanesi’nin silinmesini rica ederim.
    Kliniğimin telefonu 0 222 233 95 95 – 0 532 130 26 26 bilginize.

 5. Devrim İŞÇİ der ki

  Sayın yetkili,
  Sanırım benim yazdıklarımı dikkatli okumuyorsunuz.
  Siz benim muayenehane bilgilerimi silmişsiniz.Ben size Eskişehir Ortodonti uzmanları bölümündeki Yrd.Doç.Dr.K.Devrim İŞÇİ ORTODONTI UZMANI Ooldcitydent diş hastanesini sileceksiniz .

 6. Devrim İŞÇİ der ki

  Sayın Site Yetkilisi,
  Sitenizin Ortodonti Uzmanları Bölümü’ne ismimin yazılmasını rica ederim.
  Yrd.Doç.Dr. Devrim İŞÇİ
  Ortodonti Uzmanı
  I.İnönü 1.Cadde (Doktorlar Caddesi) Yuva Apartmanı No:45 D:3
  Tel: 0 222 233 95 95
  Cep: 0 532 130 26 26

 7. Saadet der ki

  Merhabalar benim sadece ön iki dislerimde bir bozukluk var sadece bu ön dislerime tel taktirmak istiyorum bana tahmini bir fiyat söyler misiniz?

 8. Devrim İŞÇİ der ki

  Sayın Site Yetkilisi,
  Sitenizin Ortodonti Uzmanları Bölümü’ne ismimin yazılmasını rica ederim.
  Yrd.Doç.Dr. Devrim İŞÇİ
  Ortodonti Uzmanı
  I.İnönü 1.Cadde (Doktorlar Caddesi) Yuva Apartmanı No:45 D:3
  Tel: 0 222 233 95 95
  Cep: 0 532 130 26 26

 9. Turgay der ki

  Diş Hastanesinden, Eskişehir Osmangazi Tıp Fakultesine Sevk Edilecegim, oranın Çene Cerrahı kimdir, nedir,ne değildir bilgisi olan var mı ?

 10. Ayse Kaya der ki

  Merhaba benim ön dişlerimin arası çok ayrık yan dislerimde eksikler vardı yaptırdım ama ön dislerimle birlikte hepsini zirkonyum yaptırmak istiyorum 10 tane SGK karsiliyormu nerede yaptirabilirim fiyat ne kadar olur

 11. Ayse nur der ki

  13 yasında kızım var dişlerinde aralıklar var acaba SGK dis telini karsiliyormu yoksa dışardan mı yaptırmak lazim bilgi verebilirmmisiniz… Teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir